רונית

" משתתפת כבר שנה רביעית בחוג. יפעת מורה שמזהה את המקום האישי של כל אחד ואחת מאתנו, יודעת מתי לדרוש ומתי לשחרר, מבקרת ומפרגנת במידה הנכונה עבורי. אני רואה את ההתקדמות שלי ויודעת כמה גדול חלקה של יפעת. ממליצה בחום. "

הגר

" הנך גזע איתן המצמיח הרבה ענפים, פרחים ופירות של ריפוי, יופי, תוכן ומשמעות לכל תלמידייך. חזקי ואמצי      בדרכך והמשיכי לצמוח ולהצמיח. "

חזי

" הצטרפתי לחוג ומהרגע הראשון הבנתי שזה בכלל לא פשוט. מהרגע שטבלתי את המכחול בצבע והנחתי על הקנבס חשתי שעליתי על רכבת הרים של תחושות ורגשות. כשהרכבת למעלה תחושות של סיפוק שמחה ואושר הציפו אותי ואיתי הייתה גם יפעת שמחה ושותפה לתחושותיי.

וכמו כל רכבת הרים היא מיד צונחת למטה ושם זימנה לי תחושות של כישלון תסכול וייאוש, פה פגשתי את תקרת הזכוכית שלי שוב ושוב שהמחישה את הפער בין מה שאני רוצה למה שיוצא. וגם כאן יפעת איתי אמפתית מכילה מאמינה מדריכה ומאתגרת. מהמקום הנמוך הזה מתחיל החיפוש שמשמעותו העמוקה היא לזמן לעצמנו את החופש ליצור, חופש להעז, חופש לדמיין ולהביא לעולם את טביעת המכחול שלנו.

החוג מומלץ בחום, דרכה המיוחדת של יפעת מאפשרת הצלחה במסע מרתק זה ועל כך תודתי העמוקה ."

שרונה

" הגעתי עם ידע בסיסי. יפעת הייתה סבלנית ומכילה אך גם מאתגרת ומכוונת, תוך נתינת כלים וטיפים. היום, הסטודיו עבורי הוא מקום מפלט שבו אני מעזה, יצירתית ומצליחה לגלות יכולות שלא ידעתי שיש בי. הקבוצה שבניצוחה של יפעת הפכה ל"משפחה" נפגשת פעם בשבוע, אנשים מופלאים, יצירתיים ומפרגנים. מי שרוצה לגלות את היצירתיות שבו – זה המקום ! "

דנה

" תמיד אהבתי צבע וציור, לאמנות תמיד היה מקום בחיי. כשלמדתי אמנות בשנות העשרים לחיי היו לי מורים ( אמנים בזכות עצמם) שרצו שנצייר כמוהם, שניצור ברוח היצירות שלהם…לא רק שלא התחברתי, אלא גם עזבתי את הלימודים רגע לפני הסוף. משהו שם כיבה אצלי את הרצון לצייר או להתבטא בצבע. ואז, כמה גילגולי חיים מאוחר יותר…פגשתי את יפעת אור!

בסטודיו הביתי שלה, יפעת נתנה לי את האישור להביע את עצמי במרחב בטוח, מעודד והכי חשוב- מלא צבע! כל שבוע אני מתנסה בצבע במדיה שונה, ״התוצרת״ האחרונה שלי היא קולאז׳, מדיה שבחיים לא הייתי מגיעה אליה בלי יפעת. אז תודה לך יפעת, שאת מחזירה אותי לצבע שנמצא בתוכי."

יהלי

" יפעת נהדרת ! מגיעים איתה ליצירתיות חסרת גבולות שיש בה ריפוי"

גלי

היית שותפה מדהימה לרעיון היומולדת שלי. הרעיון לצייר ידיים נשמע בהתחלה לא ברור ובהמשך הסתבר כהצלחה גדולה שריתקה את כולם ואפשרה גם לאלו שהמילה "לצייר" מפחידה אותם ליצור בחופש ובכייף.

בילינו שעתיים מקסימות באווירה מדהימה וכל אחד ואחת מצאו את מקומם.

פתחת את ליבך ואת ביתך בפני ובפני בני משפחתי ברוחב לב ובנועם בצורה יוצאת דופן ונתת לכולנו תחושה של בני בית. זו הייתה מתנה נהדרת. תודה רבה מכל הלב על האירוע המקסים."

סיון

 בחוג אצל יפעת למדתי שתחביב הציור הוא מתנה שקיבלתי

כדי לגלות את עצמי.

לפעמים אנחנו חושבים שבאים בשביל ההנאה בלבד

ובסוף מגלים שזה באמת צורך אמיתי.

תודה לך יפעת ! " 

גדי

" התחלתי עם חששות כבדים. תמיד רשמתי אבל אף פעם לא ציירתי בצבע – וזה הפחיד אותי.

יפעת בגישתה המיוחדת והנעימה, משרה אווירת לימוד טובה, יצירתית וחופשית. עוזרת לי להתמודד עם הפחדים האומנותיים, אבל גם לא מוותרת לי כשצריך.

עוזרת לי להתפתח בכיוון שרוצה. הגעתי למקום הנכון ! "

דליה

" הגענו לביתך קיבלת אותנו בשלווה ובאהבה עם חיוך שובה ומהרגע הראשון הרגשנו בסטודיו שלך כמו בבית. חברתי הייתה בשוק ומיד התאוששה ממנו. נהנינו מכל רגע מהשהות עימך ומהיצירות הנפלאות שיצרנו יפעת !

תודה רבה על רגעים קסומים ויצירתיים "

עירית, רכזת פרויקטים - "אם לאם בקהילה"

" ברצוני להודות לך על מפגש מצוין שהעברת למתנדבות אם לאם בקהילה.

ביקשתי ממך להגות וליישם רעיון יצירתי של עבודה משותפת לגיבוש .

מיד הסכמת להרים את הכפפה . המפגש היה מהנה מאוד והשיג תוצאות אפקטיביות ומרהיבות. כל היצירות נראו יפהפיות בסופו של התהליך והמשתתפות דיווחו שהסדנא הייתה מהנה מאוד והשיגה את המטרה. העבודה המשותפת מחייבת קשר ותיאום, ובנוסף, במהלכה, היה למתנדבות זמן לדבר, לספר ולהכיר אחת את השנייה טוב יותר .

תודה רבה, כל הכבוד ויישר כוח ! "

מירה

" יפעת, הלוואי והייתי יודעת להביע בכתב את ההרגשה המופלאה שאני מרגישה בכל שיעור אצלך... כבר כשמסתיים השיעור ביום שני, אני מחכה ששוב יגיע שני הבא.

שלוש שעות של חוויית צבע והנאה עם הרבה הנאה שאת מעבירה לכל אחת ואחד מאיתנו – גם לאלה ש"אינם יודעים לצייר". ממליצה בחום ובאהבה לבוא וליהנות מהידע הרב שיש ליפעת. "

מתוקה

" יפעת, את מנחה במסע אל הלא נודע, מתחברת לאנשים מהצורך שלהם, מנחה כל אחד בדרך המתאימה לו, באופן אישי. הרגישות שלך והמקצועיות שלך – עושים את ההבדל !!! "

נועה

" המיוחדות של יפעת – מצד אחד היא מלמדת ועוזרת ומצד שני, נותנת המון חופש ולא כופה את דעתה היצירתית. "

רותי

" אני לומדת אצל יפעת שנים. נהנית מכל רגע בשיעורים. המקום נוח ונעים מאוד, נוח שמקבלת צבעים, מכחולים וחומרים. יפעת כל כך רגישה וקשובה למה שאני זקוקה באותו הרגע, מעודדת, מעירה , ומלמדת בדרך הגישה החיובית. ממליצה בחום לכל מי שרוצה ללמוד וליהנות מציור. "

יעל

" מכחולים צבעוניים צבעו לי את השנה בשמחה ובאושר

הרבה – בית חום ואהבה,

הרבה – צבעוניות וחומרים,

הרבה – מקצועיות וידע,

הרבה – ציורים וספרי אמנות,

הרבה – רעיונות ופתיחות,

הרבה – אכפתיות וגמישות,

הרבה – קפה ועוגה

והרבה הרבה – יפעת !!!

איזו שנה נפלאה ומדהימה.....

מה עוד אפשר לבקש?

ממליצה בחום

תודה ענקית ואוהבת י. ב."